Як забезпечити своє житло електрикою?

Як забезпечити своє житло електрикою?

Проблема чи не номер один сьогодні в Україні для населення та для бізнесу.

Бізнес ставить бензинові генератори на вулицях прямо в середмісті Києва, а от в квартирі його не встановиш. Регулярні тривалі відключення дуже ускладнюють життя киянам, особливо в новобудовах по 24 поверхи, де навіть нема газу. Ні ліфти не працюють, ні насоси і тому у когось немає води на верхніх поверхах. А попереду — важка зима.

Люди замислюються про переїзд з Києва у передмістя у приватний будинок, у котеджне містечко. Київ поруч, можна дістатись вранці на роботу, але вдома можна облаштувати комфортне життя з майже повною автономністю і енергонезалежністю. Які переваги ви отримаєте в плані енергонезалежності?

  • На ділянці можна поставити бензиновий генератор, дотримуючись норм відстані від житла і при цьому шум не буде заважати сусідам.
  • Будинок можна обладнати дров’яною піччю, каміном, булер’яном: живий вогонь для настрою і тепло для всіх. Принаймні, як додаткове джерело тепла крім опалення від газового котла. Купити рубані дрова — взагалі не проблема.
  • Сонячні панелі. Сонячні батареї для забезпечення електроенергією всього будинку коштують досить дорого, але не дорожче, ніж власний басейн у дворі. Зато вигод незрівнянно більше. Ви будете завжди мати світло і домашні прилади будуть працювати навіть взимку. Влітку ви ще будете продавати надлишок кіловатів в загальну мережу і заробляти.

У підсумку: якщо існує найменша можливість купити будинок під Києвом замість квартири в столиці, це може значно покращити ваші умови життя, особливо це стосується людей літніх, що мають обмежені можливості ходити пішки по сходах, та сімей з дітьми.

Последние публикации

Топ тэги

UFC Биография Дана Дана Уайт Конор МакГрегор Последние новости Статистика ММА Лучшие Не Новости Статистика ММА Почему Преимущества СМОТРЕТЬ Сколько Уайт Это более вам вашего возраст вы года году для доход другое за из как когда которые ли лучших многое на он от по после против рассказал рост руководство сезон советов состояние что

Архивы