Сучасні кухні: дизайн, що поєднує функціональність та стиль

Сучасні кухні: дизайн, що поєднує функціональність та стиль

На кухні Ви проводите чимало часу з близькими та друзями. Ще більше часу йде на приготування страв. Щоб кухня виконувала одразу кілька функцій, її дизайн має відповідати певним правилам. Їх обов’язково враховує команда професійних дизайнерів Наталі Гуменюк. В портфоліо вдасться знайти дизайн кухні на будь-який смак — за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/ з ним Ви зможете ознайомитися детальніше. 

AD_4nXfugRJ5KPETvFbglnd8pJisOqM3ZCQA81yRTZvSIqsJK2fSxchxBXrpacbrTUuL2WF-G3laiXzppIPU2NZlLR6MBPfn_s90eiLKJuDV0fyfys7vSREM8KXqI-IzUsWEmSAV624GxKWaz-mS4xm3FsBuau-A?key=b0PBNOrjsTz_cBhBJJDlcg

Оздоблення кухні: сучасні тренди

Щоб кухня виглядала сучасно, краще зробити її дизайн стильним та практичним водночас. Для цього радимо звернути увагу на кілька сучасних тенденцій в оздобленні: 

  • Матеріали. Для робочих поверхонь все частіше обирають кварц або керамограніт. Вони практичні у використанні, не зазнають механічних пошкоджень та за ними легко доглядати.
  • Стіни та підлога. Для підлогового покриття найчастіше обирають ламінат або плитку. Вибір матеріалів для стін необмежений, але при цьому вони мають бути стійкими до вологи та підвищеної температури, пару. 
  • Освітлення. В ідеалі, воно має бути природним й для цього ідеально підходить панорамне вікно. Якщо організувати його неможливо, тоді підійде й штучне освітлення — торшери, точкові та підвісні світильники, LED стрічки та лампи. 

Про акцентні деталі також не варто здобувати. Це може бути не тільки фартух, але й декоративні текстильні елементи або навіть повноцінна зелена стіна. Невеликі аксесуари зайвими також не будуть: від ваз для квітів до декоративних дрібничок по типу картин або статуеток. 

Функціональний підхід до оздоблення кухні

Щоб кухня виглядала не лише стильно, а й практично, варто заздалегідь подбати про її функціональність. Для цього краще відштовхуватись від кількох правил:

  • Планування. Кухня може бути розміщена звично вздовж стіни або у вигляді острівка, з’єднана зі столовою або як окремий простір. Планування варто продумати до найменших деталей, оскільки саме воно визначає зручність.
  • Вибір техніки. Перевагу краще надати сучасній побутовій техніці прихованого монтажу. В цьому випадку вона займатиме менше місця й залишиться більше вільного простору.
  • Ергономіка в пріоритеті. Не варто нагромаджувати кухню зайвими деталями. Краще продумати скільки стільниць знадобиться, якого типу шафи Вам подобаються більше, без якої побутової техніки не обійтись.

При оздобленні кухні, функціональний підхід практикується й на етапі вибору матеріалів. Як приклад, стильний кухонний фартух, який в майбутньому полегшить прибирання. Непоганим рішенням до загального інтер’єру буде додати зелену зону. Це зменшить візуальний шум й буде чудовим акцентом в дизайні.

Інтер’єр кухні може бути оформлений різними способами — тут немає жодних обмежень. Це на практиці довела команда Наталі Гуменюк. Професійні дизайнери на власному досвіді знають та підтверджують: реалізувати можна будь-яку, навіть найсміливішу ідею. Саме тому дизайн кухні варто довірити профі своєї справи. 

Последние публикации

Топ тэги

UFC Биография Дана Дана Уайт Конор МакГрегор Последние новости Статистика ММА Лучшие Не Новости Статистика ММА Почему Преимущества СМОТРЕТЬ Сколько Уайт Это более вам вашего возраст вы года году для доход другое за из как когда которые ли лучших многое на он от по после против рассказал рост руководство сезон советов состояние что

Архивы