Що потрібно на випадок вимкнення світла: необхідні предмети для кожної оселі

Що потрібно на випадок вимкнення світла: необхідні предмети для кожної оселі

Тривалі або періодичні відключення електроенергії вносять свої корективи в життя кожного. Щоб спокійно пережити блекаут, необхідно мати в арсеналі корисні речі. Це можуть бути ліхтарики, газові туристичні плити https://freeride.com.ua/ua/snaryazhenie/gorelki-lampy/plity/, генератор, повербанки, тепла термобілизна. Такі предмети допоможуть підготуватися до вимкнення світла, не відчуваючи дискомфорту.

Основні речі, потрібні в блекаут

Якщо електрики в будинку не буде, знизити дискомфорт, пов’язаний з відключенням електроенергії, допоможуть такі речі:

  • Туристичні газові плити. Пристрої легкі та компактні, що робить їх зручними не тільки для перенесення в походах, а й розміщення вдома. Запалювання такого приладу відбувається миттєво, що дає змогу розігріти їжу за кілька хвилин. Компактна конструкція з регулюванням температури і часом приготування дає змогу готувати улюблені страви, коли і де завгодно.
  • Ліхтарики. У кожному будинку обов’язково мають бути ліхтарики. Вони можуть бути різних типів. Моделі на акумуляторі працюють довше за інші, але варто враховувати, що вони не допоможуть, якщо в момент вимкнення світла батарея розряджена. Ліхтарик на батарейці — це зручний і надійний варіант. Механічні вироби працюють доти, доки їх заводять вручну, і ще кілька хвилин.
  • Лампочки з акумулятором. Така лампа здатна забезпечити світло в будинку на кілька годин, якщо батарею заздалегідь заряджено. Вироби не пожежонебезпечні й водночас вирізняються економічністю, оскільки в них використовується економне світлодіодне світло.
  • Генератор. Перевагою паливних генераторів є продуктивність, яка не залежить від навколишніх умов, відрізняються простою експлуатацією. Енергії, що виробляється, вистачає для повноцінного функціонування девайсів і різної побутової техніки.
  • Термобілизна. Особливість такої білизни полягає в тому, що вона повністю виключає тепловтрати та ефективно відводить вологу. Завдяки цьому людина не пропотіває (як при носінні звичайного теплого одягу) і не мерзне. Виробники пропонують моделі для чоловіків, жінок, дітей. Це і комплекти, і кофти, шкарпетки, штани.

Своєчасна підготовка до відключення електроенергії за допомогою цих необхідних речей допоможе забезпечити безпеку, комфорт і благополуччя кожної сім’ї в складні часи.

Підготовка до вимкнення світла

Перше, про що потрібно подумати, — це запастися питною водою та їжею. Особливо, коли приготування їжі здійснюється за допомогою електричних, а не газових приладів. Тому слід мати портативну газову туристичну плиту, потрібну кількість продуктів, які можуть зберігатися без холодильника. Крім цього, не варто забувати про альтернативні засоби отримання енергії. Наприклад, запас батарейок не буде зайвим. З ними в будь-який момент можна відновити роботу ліхтариків, годинників, тонометрів тощо.

Завжди тримайте зарядженим мобільний телефон, гаджети, майте під рукою запас батарей, термобілизну, ліхтарики. У разі тривалих відключень можна розглянути можливість придбання резервного генератора.

Последние публикации

Топ тэги

UFC Биография Дана Дана Уайт Конор МакГрегор Последние новости Статистика ММА Лучшие Не Новости Статистика ММА Почему Преимущества СМОТРЕТЬ Сколько Уайт Это более вам вашего возраст вы года году для доход другое за из как когда которые ли лучших многое на он от по после против рассказал рост руководство сезон советов состояние что

Архивы