Оренда буса: що потрібно знати перед замовленням

Оренда буса: що потрібно знати перед замовленням

Під час переїзду підбір оптимального авто відіграє ключову роль. Важливо підібрати бус, який зможе вивезти все майно за один раз, тому перш ніж пакувати речі варто знайти відповідну мувінгову компанію

AD_4nXcwJq86hNDzMQOPBMCN0kgqpDdWdVayQaVyjzKcnjbCYAsrF9UySX9Mp8JxzbW47qgai4G6QdlsNdlDVGLQmR7AVeSWl98DpWINFTigaVCZjYY1oyEUDXdQ_hQIuN0L5R9U-YzHsGfdbye8awQssqb8md0_?key=K_43mN2nNrQcBw6TftTGRA

Куди звернутися з приводу оренди буса та як підібрати вантажівку 

УРА! Переїзд! — це компанія професіоналів, які забезпечують швидке та якісне перевезення вашого багажу. Послуги вантажного таксі підійдуть як для транспортування габаритного вантажу — меблі, побутова техніка, сейфи, крупні музичні інструменти, технічне обладнання, так і для перевезення повсякденних речей. 

Фірма УРА! Переїзд!пропонує різні варіанти вантажного транспорту, щоб ви змогли підібрати найбільш підходящий для себе. 

  • Вантажний бус з вантажопідйомністю до 1500 кг;
  • Бус з вантажопідйомністю до 2000 кг;
  • Грузовик, що перевезе до 3000 кг;
  • Фура вантажопідйомністю до 5000 кг.

Завдяки такому діапазону, клієнти компанії завжди мають змогу підібрати відповідну машину. Наприклад, для скромного домашнього переїзду без габаритних меблів достатньо найменшого буса. Якщо ж у вас багато побутової техніки, дивани та шафи, консультанти порадять обрати грузовик до 3000 кілограм. 

Крім автопарку компанія може запропонувати професійних вантажників, які завантажать та розвантажать ваші речі. Вони знають як правильно розмістити меблі та техніку в бусі таким чином, щоб все можна було перевезти за один раз.

Критерії, на які варто звернути увагу при виборі вантажівки

Для того, щоб підібрати оптимальний вантажний бус оцінити обʼєм майна замало. Важлива також  місцевість, куди має проїхати вантажний бус. Враховуйте також, що чим більша вантажівка, тим дорожче година її роботи. Розберемо детальніше можливості кожного транспортного засобу компанії. 

Вантажівка до 3000 кілограм ідеально підійде для переїзду двокімнатної квартири з меблями та технікою. Важливим критерієм є те, що таке авто без перешкод проїзджає різними типами дворів та може підʼїхати до самого підʼїзду. Вартість за годину оренди такого авто становить 850 гривень. 

Якщо ж ви приїжджаєте з однокімнатної квартири та маєте намір перевезти базові меблі та побутову техніку, вам підійде бус з вантажопідйомністю до 2000 кілограм. В таке таксі без перешкод поміститься холодильник до 2 метрів висотою та коробки з особистими речами. 

Вантажівку до 1500 кілограм варто замовляти для невеликого переїзду з мінімальною кількістю меблів та побутової техніки не крупного габариту. Таке авто може проїжджати по вузьких дворах та паркуватися біля будь якого підʼїзду. Вартість його одна з найнижчих у Львові, всього 470 гривень за перевезення по місту. 

Переїзд з великої трикімнатної квартири або будинку потребує відповідної вантажівки. Компанія УРА! Переїзд! в такому випадку може запропонувати вантажівку, яка перевезе понад 5000 кілограм вашого майна. Вартість оренди великої вантажівки від 1000 гривень за годину. Для такого переїзду краще замовляти чотирьох вантажників. Цього достатньо, щоб швидко завантажити і розвантажити речі. 

Последние публикации

Топ тэги

UFC Биография Дана Дана Уайт Конор МакГрегор Последние новости Статистика ММА Лучшие Не Новости Статистика ММА Почему Преимущества СМОТРЕТЬ Сколько Уайт Это более вам вашего возраст вы года году для доход другое за из как когда которые ли лучших многое на он от по после против рассказал рост руководство сезон советов состояние что

Архивы